Події

18 травня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з SMM з Валерією Рубець, Head of SMM Kiwi agency

18 травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Валерії Рубець, Head of SMM Kiwi agency.

На консультації ви зможете почути про реальні кейси успішних проектів та отримати практичні знання з просування вашого бренду у соціальних мережах. Деякі з проектів агенції: Будинок Іграшок, Цікаво про молоко, Furgoneta, Сушия, Золота Форель, Vitality's Ukraine та інші.

Про експерта:
Валерія Рубець - експерт з просування в соціальних мережах та Head of SMM в агенції “Kiwi agency”, Періодично організовує майстер-класи з SMM та проводить навчання на програмах стажуваня в агенції.

Про компанію:
Kiwi agency займається просуванням в соціальних мережах вже більше 4 років. Основними послугами агенції інтернет-маркетингу “Kiwi agency” є розробка комунікаційної онлайн стратегії, SMM (Social Media Marketing), контентний супровід сайтів та консалтинг (тренінги та навчання персоналу просуванню в соціальних мережах). . “Kiwi agency” є експертом у просуванні в соціальних мережах (SMM) вже 4 роки.

Попередня реєстрація є обов’язковою.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Участь за умовами Простору (кожна година 55 грн, напої та печиво входять у вартість)

Вже записалися: 3
comments powered by Disqus