Події

18 травня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у “Часописі”

18  травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі “Часопис” (м. Київ, вул. Льва Толстого, 3) в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

121: швидка експертна допомога у “Часописі”  — це:

  • спілкування з експертами у режимі 1 to 1

  • корисний ранок з правильними людьми

  • розвиток підприємницької екосистеми в Україні

  • індивідуальний підхід

  • досвід найуспішніших

  • зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації.

Експерти, що беруть участь в ініціативі:  

- Ірина Еркан  — креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, володіє студією візуальних комунікації irinaerkan.com. Консультації з брендингу. Деталі та реєстрація.

- Катерина Дунаєва  — засновник контент-агенції T-REX. Консультації з копірайтингу, розробки посадкових сторінок. Деталі та реєстрація.

- Олександр Бородін  — директор Finassistant. Консультації з бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів. Деталі та реєстрація.

- Валерія Рубець  — Head of SMM в агенції“Kiwi agency”. Консультації  з комунікаційної онлайн стратегії, SMM. Деталі та реєстрація.

- Кваша Олег — консультант з франчайзингу компанії Franchising Full Cycle, менеджер програми «Франчайзі» в освітньому проекті FFC Business School. Деталі та реєстрація.

- «AXON Partners» — юридична компанія, що консультує у сфері хай-тек, інтелектуальної власності, венчурного інвестування, електронних та криптовалют, електронної комерції, медіа права. Деталі та реєстрація.

- Володимир Нікулін — керівник IT-проектів, Scrum master, аналітик, тренер. Має досвід у IT сфері більше 10 років. Працював розробником та аналітиком у Deutsche Telekom, Siemens, Softline, Wargaming. Деталі та реєстрація.

- Уляна Кулікова —засновник і керівник бізнес-школи Profi. Керівник проекту про стиль Profi Fashion. Колумніст Forbes, Сегодня. Деталі та реєстрація.

- Павло Бестужев — керуючий партнер The Partners.Консультації з пошуку оптимальної стратегії та каналів просування online та offline для популяризації вашого проекту серед цільової аудиторії та збільшення продажів. Деталі та реєстрація

Максим Рассамакін  керівник напрямку Quadrate28 Digital. Досвід роботи в маркетингу більше 10 років, як на українському, так і на міжнародному ринках. Деталі та реєстрація

Попередня реєстрація обов’язкова!

Участь за умовами Простору (кожна година 55 грн, напої та печиво входять у вартість)

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram- 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Вже записалися: 0
comments powered by Disqus