Події

22 травня, 19:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Лекція Уляни Кулікової. Modern traveller: все, що ви хотіли дізнатись про подорожі.

“Всім привіт, мене звуть Уляна і я побувала в більш ніж 40 країнах світу (47, якщо бути точною). Ні, мені не залишили мільйон доларів у спадок і я не знаю, як подорожувати безкоштовно. Я теж, як і ви, працювала в офісі, а тепер, як і багато інших, веду свої проекти. Просто я дуже люблю подорожувати і це можна назвати моїм хобі, моєю пристрастю і моїм стилем життя. Саме тому я навчилась “вписувати” подорожі в будь-який графік.

Ні, ми не будемо говорити про бюджетні поїздки і я не буду хвалитись п’ятизірковими готелями. Ми поговоримо про те, як можна подорожувати по-різному і який стиль подорожей вибрати в окремих відрізках життя. Як правильно готуватися, коли і як купувати квитки. Куди краще летіти на шопінг (не Мілан), а куди на серфінг (не Балі). Де найкраще зустрічати Новий рік, а де насолоджуватись літом.

І звичайно, лайфхаки, про які не прочитаєте в ґуґлі. А також багато інформації про оптимізацію бюджетів і маршрутів.

Взагалі, я із задоволенням поділюся своїм досвідом! Сподіваюся надихнути вас на нові поїздки і допомогти зробити їх більш корисними.

- Кому буде цікаво?

- Всім!

Лекція відбудеться якраз перед найбільш активним періодом поїздок 一 22 травня. До зустрічі!

Завжди ваша, Уляна Кулікова!“

Коли: 22 травня, 19:00

Де: Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340).

Вартість: 200 грн

Для того, щоб потрапити на подію, необхідно придбати квиток онлайн за посиланням.

Увага, кількість місць обмежена!

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram: 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus