Події

30 вересня, 16:00 , Chasopys Eduspace Воркшоп

Skills Club Workshop. The Art & Science of Small Talk

Small Talk – це маленька розмова перед початком великих справ. Не можна недооцінювати важливість цієї передмови, яка в змозі налаштувати подальше спілкування на правильний лад.

І, здавалось би, нема нічого важкого в тому, щоб поговорити про погоду в ліфті з босом, або поцікавитись справами колеги перед початком презентації, або, навіть, обмінятись парочкою фраз з незнайомцем у черзі в Макдональдс. Тим не менш, важливо розуміти етикет, низку правил та правильно використовувати фрази відповідно до напрямку розмови.

Цей воркшоп буде корисний для кожного, хто хоче більш вільно спілкуватись з носіями мови, підтримати бесіду та вміти чітко висловитись у повсякденних ситуаціях.

Наприкінці воркшопу ви зможете:

-          Правильно обирати тему для початку розмови

-          Політ-коректно відповідати на питання

-          Почуватись значно комфортніше у спілкуванні

-          Вільно підбирати улюблені фрази для продовження співбесіди

-          Перепитати, вибачитись за непорозуміння та зробити комплімент

Воркшоп проведе:

Катерина Огбаідзе – викладач англійської мови вже понад 10 років. Спеціалізується в бізнес англійській, використанні новітніх технологій та відео матеріалів на заняттях, а також культурній компетенції англомовних країн. Має великий досвід викладання у вищих навчальних закладах, корпоративного викладання і впровадження індивідуально розроблених програм для різних IT компаній. На даний момент є штатним викладачем в SoftServe. У 2016 році виграла участь у Teacher Excellence and Achievement Program та мала стажування у навчальних загладах США.У 2017 виграла стипендію від австралійського уряду Endeavour Executive Fellowship і мала можливість досліджувати освітні тенденціі на “зеленому континенті” протягом 4 місяців.Здобула наступні сертифікати: TOEFL, IELTS, BEC, TKT, а також 3 місце у змаганні Cambridge English Teacher.

Мова проведення:

Захід розрахований на учасників з рівнем знання англійської мови від Pre-Intermediate (B1) і вище.

Дата: 30 вересня.

Час: 16:00-20:00

Місце: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх, код дверей 240

Вартість: 500 грн

Зареєструватись можна за посиланням

comments powered by Disqus