Події

26 квітня, 19:00 Лекції

Лекція Олександра Олейника. Must Have для налаштування реклами в Instagram і Facebook

Кожен бізнес, присвячений продажу товарів та послуг, потребує постійного трафіку цільової аудиторії. Одне з джерел трафіку ─ реклама в соціальних мережах Facebook та Instagram. Facebook розвиває рекламний кабінет і дає захоплюючий набір можливостей для рекламодавців: детальну сегментацію аудиторії, оптимізацію для різних цілей, вибір фрагментів оголошень і глибока аналітику. Під час лекції ви отримаєте необхідний набір інструментів для самостійного налаштування, аналітики і оптимізації рекламних кампаній.

На вас чекають дві години практичної інформації: як працювати з рекламним кабінетом Facebook, коректно встановлювати пікселі, сегментувати аудиторію, вибирати фрагменти оголошень, підбирати картинки і тексти, як налаштувати аудиторію так, щоб ціна залучення клієнта була шокуючо низькою.

Про спікера: Олександр Олейник ─ інтернет-маркетолог, провідний спеціаліст компанії Netocrat Communications і викладач Комп'ютерної школи Hillel. Спеціалізація: маркетинг і реклама в соціальних мережах. Компанія Netocrat Communications займається бізнес-комунікаціями в соціальних мережах. За останні три роки працювала з локальними брендами в Україні та СНД, а також з інтернет-магазинами національного масштабу і тренінговими компаніями.

Лекція буде корисною і для власників сайтів і для тих, хто продає на сторінках Facebook та Instagram. Лектор покаже основні алгоритми і принципи від планування і налаштування реклами до аналітики та оптимізації.

Приходьте і зробіть свою рекламу більш ефективною.

Коли: 26 квітня, 19:00 ─ 21:00

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 200 грн до 25 квітня, 250 грн в день події (напої та солодощі включено)

Для того, щоб потрапити на подію, необхідно придбати квиток онлайн за посиланням

Увага, кількість місць обмежена!

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram: 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.


comments powered by Disqus