Події

25 вересня, 16:00 , Chasopys Eduspace Школа

Fundraising School: спеціалізована навчальна програма з основ фандрайзингу від лідерів індустрії

Fundraising Schoolце спеціалізована навчальна програма від GrowthUP Group та Креативного простору “Часопис” з основ фандрайзингу для СЕО компаній та тих, хто працює над пошуком ресурсів для реалізації проектів та/або підтримання існування компанії.

Навчання проходитиме з 25 вересня по 11 жовтня 2017 року (щопонеділка та середи) у навчальному центрі Chasopys Eduspace (вул. Велика Васильківська, 30).

Заявки на участь у навчальній програмі приймаються до 18 вересня через форму.

Формат програми Fundraising School — поєднання теоретичної частини з практичними завданнями; лекції від експертів-практиків (фінанси, ринки, конверсії та ін); виступи і Q&A секції з підприємцями, які залучили інвестиції та з інвесторами.

Курс буде корисний для:

  • Підприємців, які протягом найближчих 6-18 місяців планують піднімати раунд розмірів 500 000 $ і більше;

  • Фінансових директорів таких стартапів;

  • Співробітників стартапів, які призначені керівниками процесу пошуку інвесторів і підготовки компанії до залучення інвестицій.

Серед експертів Школи: Денис Довгополий - президент бізнес-акселератору GrowthUP; Наталія Березовська - голова ради правління UAngel, генеральний директор та керуючий партнер Detonate Ventures; Євген Сисоєв - співзасновник і керуючий партнер венчурного фонду AVentures Capital; Максим Школьнік - акціонер і радник в компанії GVMachines; Олександр Ольшанський - венчурний інвестор, президент холдингу Internet Invest Group та «Ольшанський і партнери Україна»; Віктор Компанієць - керівник напрямку венчурного інвестування в Best Business Group; Кирило Мазур - асоційований партнер найактивнішого в Україні венчурного фонду Imperious Group та ін.

Ознайомитись з деталями програми, розкладом та умовами участі можна за посиланням: bit.ly/fas-info

Реєстрація за посиланням: bit.ly/fas-reg   

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою school@chasopys.kiev.ua або телефоном +38(093)100-24-41.

comments powered by Disqus