Події

05 вересня, 19:00 , Talk'ова Зустрічі

Цикл «Мистецтво від А до Я». Айвазовський - 200.

Новий цикл бесід з образотворчого мистецтва мистецтвознавця Анни Владимирської - це усні монографії про Великих художників. У цій серії бесід поціновувачам мистецтва відкриються нові грані біографій і творчості видатних художників, чиї роботи прикрашають музеї світу.

Коли ми приходимо в музей, галерею, на виставку, нам завжди цікава культурна сторона того чи іншого художника, чиї витвори привернули нашу увагу. Ми часто ставимо перед собою питання:

-         Хто цей геній, про якого через стільки часу говорить все цивілізоване суспільство?

-         Ким були його вчителі?

-         Хто був його Музою?

-         Чому його пам'ятатимуть і через сто, і через тисячу років?

Наш курс дозволить вам більш цілісно побачити у світі мистецтва конкретного Майстра. Відкрити для себе його творчу лабораторію, яка, при уважному вивченні, може виявитися дуже різноманітною: часто кумедною, іноді цинічною, іноді спокусливою, прекрасною або абсурдною. 

Відкриває  цикл зустрічей Іван Айвазовський.

Цього року весь світ відзначає 200-ліття видатного пейзажника - Івана Айвазовського. Вперше за півстоліття  в Одесі публіці демонструють повне зібрання творів художника з музейної колекції, яка є однією з найбільших в Україні.

Іван Констянтинович Айвазовський - всесвітньо відомий художник-мариніст, баталіст, колекціонер, меценат. Айвазовський усім відомий, як майстер морських пейзажів. Однак він писав полотна не тільки на морську тематику. Серед інших його серій картин: кавказькі, українські пейзажі, армянські історії, Кримська війна. За своє життя Іван Айвазовський створив близько шести тисяч робіт. Ми поговоримо про маловідомі сторінки  життя художника, про його великих учителів, складні стосунки з колегами, творчість і спадок.

 Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі.

Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Коли: 5 вересня, 19:00.

Де: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3).

Вартість: 120 грн. (умови Простору включені).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Вже записалися: 31
comments powered by Disqus