Події

20 вересня, 19:00 Зустрічі

Відкрита зустріч з Поліною Башкіною. Як організувати бізнес у кризу: від ідеї до успішного бізнес-проекту. На прикладі власних бізнесів “Шить легко” і “Жить легко”

20 вересня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться відкрита зустріч з Поліною Башкіною, засновницею першого  в Україні швейного коворкінгу та курсів шиття "Шити легко!", маркетолога з 20-річним досвідом.

Менш ніж за рік з моменту заснування курси з шиття “Шити легко!” стали найбільш популярними та затребуваними у Києві (понад 500 курсів проведено, більше 2000 учнів пройшли навчання, пошивши більше, ніж 6000 обновок. Розвиваючи основний проект, Поліна займається запуском нового - лінійки одягу "Жити легко! Одяг, що не мнеться". На зустрічі Поліна поділиться маркетинговими секретами з розробки та просування обох брендів.

У ході зустрічі ви дізнаєтесь:

- як знайти свою нішу та зайняти у ній лідерські позиції;

- як правильно визначити цільову аудиторію;

- як розробити правильну комунікаційну кампанію;

- як побудувати ефективно працюючу бізнес-модель;

- як на базі діючого бізнесу запускати нові;

- як знаходити клієнтів та робити продажі у соціальних мережах.

Кому буде корисно:

- власникам малого бізнесу;

- тим, хто тільки думає про створення стартапу;

- тим, у кого накопичилися  питання з PR та маркетингу.

Про спікера:

Поліна Башкіна - маркетолог і PR-фахівець з 20-річним досвідом. Засновниця ініціативи з енергозбереження "Energy Evolution UA" та проекту "12 місяців. Рік смислу". Працювала на  FM-радіо ді-джеєм та ведучою прямого ефіру. Займалася комерційним PR компаній, брендів і приватних осіб, державних органів (Генеральна прокуратура - керівник прес-служби, прес-секретар; Адміністрація президента), репутаційний менеджмент. Робота на виборах України і Молдови. Брендинг, розробка і реалізація PR-стратегій, робота з іміджем, запуск інтернет-порталів, управління медіапроектами. У минулому - PR-директор мережі АЗС КЛО, директор з маркетингу та PR клубу ресторанів EgoЇсти ( "Піца Челентано", "Картопляна Хата", "ЯПИ").  

Коли: 20.09. о 19:00

Де: Креативний простір “Часопис” (вул. Льва Толстого, 3).

Вартість: 200 грн (умови Простору включено)

Попередня реєстрація обов’язкова.

Зареєструватись або придбати квиток необхідно за посиланням

comments powered by Disqus