Події

19 серпня, 09:00 , Chasopys Eduspace Інтенсив

Дводенний інтенсив на тему "Соціальні інновації в креативній сфері"

19-20 серпня в навчальному центрі Chasopys Eduspace відбудеться дводенний інтенсив з соціального підприємництва та креативної економіки. Семінар проводиться в рамках німецької програми SOIN School спільно з Креативним простором “Часопис” в Києві за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в партнерстві з Impact Hub Odessa.

До участі в семінарі запрошуються соціальні підприємці, урбаністи, дизайнери, архітектори, а також проектні менеджери з суміжних областей у віці від 18 до 40 років.

У рамках дводенного інтенсиву учасники познайомляться з кейсами соціального підприємництва з Німеччини та Східної Європи, представлять, протестують і відпрацюють свої проектні ідеї або готові бізнес-концепції з експертами у сфері соціального бізнесу, вивчать фінансові інструменти, а також зможуть подати заявку на участь в передакселераторі і Осінній Школі в Берліні.

Реєстраційний внесок складає 400 гривень. В рамках програми організатор забезпечує учасників усіма необхідними матеріалами, організовує кава-паузи, обіди та вечері. Учасникам з інших міст можуть бути компенсовані витрати на дорогу в розмірі до 500 гривень і забезпечене безкоштовне проживання в хостелі на дві ночі.

Увага! Кількість учасників обмежена. Діє премодерація. Пріоритет надається учасникам попередніх семінарів в Маріуполі, Харкові та Івано-Франківську, а також представникам незахищених верств населення.

Подати заявку на участь необхідно до 11 серпня 12:00 за посиланням.

Дати: 19-20 серпня.

Час: з 09:00 до 20:00.

Місце: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30.

comments powered by Disqus