Події

28 лютого, 19:00 Лекції

«Відверто про... Досвід перших»: зустріч з Дмитром Борисовим, відомим ресторатором, власником та бренд-шефом однойменної мережі ресторанів

28 лютого о 19:00 до креативного простору «Часопис» в рамках серії зустрічей «Відверто про... Досвід перших» завітає відомий ресторатор, власник та бренд-шеф однойменної мережі ресторанів Дмитро Борисов.

У ході зустрічі ви дізнаєтесь:

- Як з нуля розпочати ресторанний бізнес та які ризики врахувати?

- Скільки коштує відкриття ресторану? І яка рентабельність ресторанного бізнесу?

- Які формати ресторанів будуть популярні у майбутньому?

- В чому особистий «секрет» успіху Дмитра Борисова?

Дмитро в бізнесі з 1995 року. На той час він пробував себе в маркетингу, рекламі, брендингу. У 19 років відкрив власну рекламну агенцію «Брендсторм». 

У ресторанний бізнес Дмитро прийшов у 2009 р. «Після чергової фінансової кризи я вирішив, що вже, напевно, так стали зірки і час зайнятися найулюбленішою справою», - згадує ресторатор. Нині він популяризує сучасну українську гастрономію та регіональні українські кухні.

Мережа ресторанів «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова» складається із 14 ресторанів у Києві («Канапа», «Остання барикада», RONIN, «Ватра», «Барсук», РЫБАLOVE, Crab’s Burger  та ін.) і першого недавно відкритого за кордоном ресторану у Варшаві («Канапа»).

Захоплення Дмитра Борисова – вейксьорф, кайтбордінг, сноуборд, музика.

 Формат події передбачає Q&A сесію, тож готуйте ваші запитання.

Модератор зустрічі:  Ірина Чернявська - професійний журналіст, заступник головного редактора щотижневика БІЗНЕС, тренер бізнес-школи Profi Space, експерт з комунікацій.

Коли: 28 лютого, 19:00.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Згідно з умовами простору, участь у заході платна. Вартість квитка: 200 грн (напої та солодощі входять у вартість).

Придбати квиток можна лише онлайн за посиланням.

Кількість місць обмежена.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram (https://t.me/chasopys): 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus