Події

09 березня, 19:00 Лекції

Лекція Федора Сердюка. First, do not harm: міфи про першу допомогу

90% смертей можна запобігти, якщо правильно надати першу допомогу. Наш гість, Федір Сердюк, переконаний: безпека залежить від нас самих і від дій тих, хто опинився поруч у критичний момент. Ми з ним згодні і запрошуємо всіх до  “Часопису” на лекцію про міфи, пов'язані з наданням першої допомоги в екстреній ситуації.

Напевно, кожен із нас чув хоч одне з наступних тверджень:

  • Епілептику в разі нападу потрібно засунути ложку в рот.

  • Якщо людина подавилася, її треба бити по спині.

  • На опіки потрібно наносити пантенол.

  • Накладати джгутишкідливо.

  • «Я вже вмію надавати першу допомогу» або «якщо я щось зроблю не так, мене посадять».

Ми не будемо сперечатися. Ми повністю спростуємо ці міфи і розповімо, як діяти в подібних ситуаціях, щоб не нашкодити людині. Ви б хотіли, щоб в екстреній ситуації вас врятували, чи не так? Ми теж. Тому вважаємо важливим і потрібним говорити про це.

Про спікера:

Федір Сердюк, засновник компанії FAST, навчає людей рятувати життя, надаючи першу допомогу. Сертифікований інструктор першої допомоги Служби екстреної медицини Каліфорнії, очолював навчання першої допомоги Патрульної поліції в 10-ти регіонах України, разом з командою навчив 7000 військових допомоги при пораненнях в бою. Співпрацює з великими корпораціями, малим, середнім бізнесом і тренує супергероїв. Він не тільки відмінний інструктор, але і спікер, який надихає власним прикладом, ділиться реальними історіями і руйнує міфи про те, що тренінги першої допомогинудні.

Окрім того, наш гість розповість про Telegram-бота, що рятує життя (спільний проект FAST і SayHiMedia), і всі учасники зустрічі зможуть відпрацювати одну корисну навичку першої допомоги.

“Швидка” далеко не завжди приїжджає вчасно. Вчіться першої допомоги.

Коли: 9 березня, 19:00.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 120 грн. (гарячі напої та солодощі включено).

Зареєструватися та придбати квиток можна з посиланням:

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram: 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus