Події

27 липня, 19:00 , Meeting room Семінар

Семінар: Кримінальне переслідування ІТ компаній і не тільки за спеціальні техзасоби. Причини, ризики та способи юридичного захисту

Останнім часом СБУ проводила обшуки у відомих компаніях (Dragon Capital,

YouConrol, Lucky Labs), що працюють у сфері інформаційних технологій та інвестицій.

Причина — нібито незаконне використання “забороненого програмного забезпечення”, за яке карає стаття 359 Кримінального кодексу України. До цієї теми була прикута увага суспільства та ЗМІ, опубліковано чимало статей і коментарів правників та експертів ІТ-сфери.

Однак про кримінальне переслідування за вказаною статтею та способи захисту від нього поки що не сказано найважливішого.  Про нове розуміння причин, ризиків та способів захисту від кримінального переслідування за незаконне поводження з техзасобами негласної (прихованої) фіксації інформації розкажуть партнери Адвокатського об’єднання “Ореховський та Коломієць” на семінарі у Часописі.

Микола Ореховський — керуючий партнер;

Віталій Коломієць — партнер.

Семінар, перш за все, розрахований на компанії, що працюють у сфері інформаційних технологій, охорони та корпоративної безпеки, приватних детективів, керівників підприємств (CEO) та зрештою на всіх, до кого можуть мати претензії правоохоронці.   

Коли: 27.07.

Час: 19:00

Тривалість семінару: 2 години

Місце: Креативний простір Часопис (вул. Л. Толстого, 3), метро “Льва Толстого”

Вартість участі: 120 грн (умови Простору входять у вартість)

Придбати квиток можна просто на місці, або ж заздалегідь за посиланням.

comments powered by Disqus