Події

16 лютого, 10:00 Консультації

121:Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Михайлом Слушаєнком, експертами з маркетингових досліджень та consumer insights

16 лютого з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від експертів з маркетингових досліджень та Consumer Insight Ольги Овчар та Михайла Слушаєнка, ProInsight Lab.

Ольга Овчар займається маркетинговими дослідженнями з 2002 року.

Очолювала відділ якісних досліджень у компанії ГфК Юкрейн з 2005 по 2009 р. Працювала старшим аналітиком у компанії Нестле у період з 2010 по 2012 роки.

З лютого 2014 року – власник та директор дослідницької агенції Proinsight Lab, що працює на ринку соціальних та маркетингових досліджень.

Має значний досвід у реалізації дослідницьких проектів у різних сферах ринку – медіа, FMCG, електроніка та цифрова техніка, туризм, соціальна сфера, тощо

Знання та досвід в реалізації маркетингових, соціальних, медіа та політичних досліджень.

Здійснює дослідницькі проекти для Carlsberg Group, АЛЛО, Siniat, Національної організації роздрібної торгівлі, Данської ради з питань біженців, фонду «Stabilization Support services», Sarah Glacel (NY, USA)

Михайло Слушаєнко - експерт зі стратегічного маркетингу, брендингу та прикладних маркетингових досліджень.

Очолював відділ маркетингу Юнимилк Україна (зараз "Данон").

Стратегічні, комунікаційні та дослідницькі проекти для Carlsberg Group (Славутич, Львівське), Comfy, АПК-Інвест (М'ясна Весна), Конті, Pasha Bank Грузія, Каро-фільм, Tsvetnoy Bazaar, SsangYong.

Питання/консультації:

- Ідея на мільйон чи мільйон за ідею: швидка перевірка гіпотез як інструмент зниження ризику і невизначеності

- Управлінські бізнес-рішення: чи інформації достатньо? І що з цим робити?

- Чи потрібні вашому бізнесу маркетингові дослідження? І які саме?

- Особливості реалізації якісних та кількісних досліджень: Фокус-група – не панацея. Використання правильних інструментів для різних задач

- Он-лайн дослідження: Що? Де? Коли?

- Як краще розуміти свого споживача, як зрозуміти, чи готовий платити споживач

Про компанію:

Proinsight Lab – агенція соціальних та маркетингових досліджень повного циклу: від розробки методології проектів та проведення польового етапу до підготовки звіту та стратегічних рекомендацій, проведення інноваційних та креативних воркшопів. Ми займаємось реалізацією  проектів будь-якого рівня складності під замовлення. Серед наших клієнтів  - компанії Карлсберг Україна, АЛЛО, Сініат, Національна асоціація роздрібної торгівлі, TUI, tutu.ru, Данська рада з питань біженців. Працюємо на ринку з 2014 року, за цей час реалізували близько 100 проектів.

Вартість: за умовами простору (45 грн на годину).

Попередняє реєстрація є обов'язковою.

Перелік всіх експертів тут

Вже записалися: 3
comments powered by Disqus