Події

19 липня, 19:00 , Chasopys Eduspace Майстер-класи

kmbs Idea Days у Chasopys Eduspace: Делегувати чи не делегувати? “Не бінарний” погляд Agile

Який керівник не мріє про самоорганізовані Аджайл-команди? Команди, учасники яких допомагають один-одному; команди, що генерують не проблеми, а рішення; команди, які вимагають мінімум уваги керівника.

19 липня на події ми детально розбиратимемось з важливою складовою самоорганізації – делегуванням.  Адже часто делегування помилково сприймається як процес бінарний: “або я зроблю це сам, або дам можливість зробити це комусь іншому”. Але насправді, процес делегування має 7 рівнів, і на майстер-класі в ігровій формі ми з ними познайомимось та попрацюємо над наступними питаннями:

  • Як делегування впливає на розвиток і самоорганізацію команд?
  • Що нам заважає делегувати і чому це буває непросто?
  • Як уникнути ризків отримати “антирезультат”?
  • Як можна передавати повноваження та владу поступово?
  • Якими критеріями користуватися у виборі “рівня” делегування?

Який керівник не мріє про самоорганізовані Аджайл-команди? Команди, учасники яких допомагають один-одному; команди, що генерують не проблеми, а рішення; команди, які вимагають мінімум уваги керівника.

19 липня на події ми детально розбиратимемось з важливою складовою самоорганізації – делегуванням.  Адже часто делегування помилково сприймається як процес бінарний: “або я зроблю це сам, або дам можливість зробити це комусь іншому”. Але насправді, процес делегування має 7 рівнів, і на майстер-класі в ігровій формі ми з ними познайомимось та попрацюємо над наступними питаннями:

·Як делегування впливає на розвиток і самоорганізацію команд?

·Що нам заважає делегувати і чому це буває непросто?

·Як уникнути ризків отримати “антирезультат”?

·Як можна передавати повноваження та владу поступово?

·Якими критеріями користуватися у виборі “рівня” делегування?

А глибоко розібратись з Agile-методологіями а також з тим як їх адаптувати під специфіку свої проектів ви зможете вже 27-30 липня на програмі "Управління проектами для творчих команд. Agile в дії»:https://goo.gl/1JzjUE

Спікери:

Юрій Козій - викладач Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs]. Партнер компанії SCRUMguides.Має 13 років досвіду в технологічній сфері, зокрема: у бізнес-аналізі, маркетингу, підприємництві та керуванні. За роки роботи в найбільших ІТ-компаніях України (EPAM, GlobalLogic, SoftServe). Щиро вірить у необхідність постійного навчання, що на практиці доводять його сертифікати професійного коуча (“Живое Дело”, Certified Scrum Professional, Certified Scrum Master та Certified Scrum Product Owner, нагорода Ukrainian IT Awards 2015 в номінації Best Professional in Project Management).

В kmbs основний викладач програми «Управління проектами для творчих команд. Agile в дії.»

Сергій Коніщев - Agile коуч в українській продуктовий компанії MacPaw, що розробляє продукти для Mac користувачів (CleanMyMac, Setapp, Gemini) та Agile коуч, компанії Scrumguides. Має більше 10 років досвіду роботи у інвестиційно-банківскій та технологічній сферах, зокрема більше 7 років на лідерських позиціях. Основа спеціалізація - це робота з командами та побудова процесів. Вірить, що Agile допомагає командам та компаніям відкривати кращу версію себе та позитивно дивувати один одного. Сертифікований Agile практик (Certified Scrum Professional, Certified Scrum Master, Certified LeSS Practitioner and Kanban Management Professional).

Дата: 19.07

Час: 19:00.

Місце: м. Київ, ChasopysEduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 пов., код 240.

Вартість участі: 300 грн (умови Простору включено).

Спікери:

Юрій Козій - викладач Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs]. Партнер компанії SCRUMguides.Має 13 років досвіду в технологічній сфері, зокрема: у бізнес-аналізі, маркетингу, підприємництві та керуванні. За роки роботи в найбільших ІТ-компаніях України (EPAM, GlobalLogic, SoftServe). Щиро вірить у необхідність постійного навчання, що на практиці доводять його сертифікати професійного коуча (“Живое Дело”, Certified Scrum Professional, Certified Scrum Master та Certified Scrum Product Owner, нагорода Ukrainian IT Awards 2015 в номінації Best Professional in Project Management).

В kmbs основний викладач програми «Управління проектами для творчих команд. Agile в дії.»

Сергій Коніщев  - Agile коуч в українській продуктовий компанії MacPaw, що розробляє  продукти для Mac користувачів (CleanMyMac, Setapp, Gemini) та Agile коуч, компанії Scrumguides.  Має більше 10 років досвіду роботи у інвестиційно-банківскій та технологічній сферах, зокрема більше 7 років на лідерських позиціях.  Основа спеціалізація - це робота з командами та побудова процесів. Вірить, що Agile допомагає командам та компаніям відкривати кращу версію себе та позитивно дивувати один одного. Сертифікований Agile практик (Certified Scrum Professional, Certified Scrum Master, Certified LeSS Practitioner and Kanban Management Professional).

Дата: 19.07

Час: 19:00.

Місце: м. Київ, Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 пов., код 240.

Вартість участі: 300 грн (умови Простору включено)

Придбати квиток необхідно заздалегідь за посиланням.

comments powered by Disqus