Події

04 липня, 19:00 Дискусії

WoMentors Meetup #1 "Жінки в нетипових професіях"

4 липня в креативному просторі Часопис відбудеться відкрита дискусійна панель, присвячена жінкам в STEM та підприємництві. Дана панель відкриє серію заходів в рамках нашого нового проекту WoMentors Meetup #1 "Жінки в нетипових професіях".

WoMentors - це програма, яка покликана  заснувати, збудувати та підтримувати спільноту жінок, які хочуть розвиватися в STEM та підприємництві.

На нашій панельній дискусії ми зберемо по одній дівчині із STEM (дівчина-вчений, дівчина-розробник, дівчина-інженер, дівчина-математик) та CEO компанії, для того, щоб:

 • Подискутувати на тему типових та нетипових професій для жінок;

 • Презентувати аудиторії реальні успішні кейси;

 • Підняти гострі запитання/проблеми, які стоять на шляху до успішної кар’єри/особистого бізнесу у жінок;

 • Надихнути на нові та нетипові ідеї своїм прикладом.

Серед учасників дискусії:

 • Надія Андрущенко - співзасновниця Освітньо-Технологічного майданчику для дітей віком 5-9 років Kid’IT (kidit.com.ua), наставниця Опорної школи проекті “Пілот 24”, ввійшла в рейтинг ТОП-100 успішний жінок “KIDS INDUSTRIAL” від журналу WOMAN Ukraine, спікер TEDxTernopil, випускниця міжнародної програми “Education for Science and Math – STEM Framework” MASHAV від міністерства закордонних справ Ізраїлю.

 • Дарія Лосєва - співзасновниця стартапу «Myhelix», генетик, молекулярний біолог, науковий популяризатор, спікер TEDxWomen.

 • Маргарита Недзельська - Software Engineer y Luxoft, закінчила факультет кібернетики у КНУ.

 • Анастасія Свєрдлова - з 2015 р працює інженером-електронщиком (спеціалізується на трасуванні друкованих плат), з яких останній рік "на себе". З 2016 р аспірант Інституту технічної теплофізики НАНУ.

 • Тетяна Скороход науковий співробітник Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України.На даний момент пише дисертацію на тематику хвильових процесів нейтральної компоненти термосфери на висотному рівні F2-області іоносфери (біля 300 км над поверхнею Землі). Закінчила НПУ імені Драгоманова за спеціальністю викладача фізики, вчителя астрономії та інформатики.Два роки пропрацювала на кафедрі астрономії та фізики космосу КНУ імені Т.Шевченка на посаді інженера.А в 2007 році вступила до аспірантури в ІКД за спеціальністю - Дистанційні аерокосмічні дослідження.

Модератор:  Alena Kalibaba - CEO Креативний простір "Часопис", співзасновник Школа Українського Підприємництва. Стартап-євангеліст, керівник програми розвитку для стартапів бізнес-акселератора Happy Farm (2012-2014).   

В рамках проекту ми проводимо серію заходів різних форматів, спрямованих на 3 речі:

 • awareness (заохочення уваги до проблематики і руйнування існуючих стереотипів шляхом відкритих дискусій + надихаючих зустрічей + кейсів),

 • eduсation (серія навчальних програм для жінок із побудови кар'єри в ІТ та запуску й розвитку власного бізнесу),

 • support (формування пулу менторів, організація менторської підтримки у форматі консультацій, нетворкінг).

Дата заходу - 4 липня. Час - 19.00-21.00.

Місце - Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3. 

Вхід - 120грн, у день події 150грн.

Зареєструватись можна за посиланням.

comments powered by Disqus