Події

24 січня, 19:00 , Часопис Зустрічі

IronGirls Talks: учасниці IronMan про спорт, сім'ю та кар'єру

Спорт і сім'я взагалі сумісні?

А спорт, сім'я і кар'єра?

Ну з хлопцями все зрозуміло, а як щодо дівчаток?

Чи існує життя за межами дому та кар'єри?

Чи може дівчина, дружина, мати зробити IronMan?

Ось про це і поговоримо 24 січня в Часопис зі справжніми Залізними Леді, з Леді, які займаються дітьми і сім'єю, будують кар'єру, які успішні в бізнесі і при цьому ще можуть плавати, крутити велосипед і бігати.

Скільки у них годин у добі, де вони знаходять мотивацію, як у них вибудовуються стосунки з рідними, як вони досягають успіху в роботі, як залишаються красивими й жіночними?

Наші героїні:

Оксана Соколова, 34 роки. Мама трьох дітей. Більшу частину свого свідомого життя займалася ресторанним і готельним бізнесом, а 3 роки тому перевернула все з ніг на голову, перетворивши спорт на свою роботу. В арсеналі у Оксани - напівмарафон, марафон, заплив через Босфор і маса інших спортивних досягнень.

Анжела Плішко, 31 рік. Мама трьох дітей. Працювала у Верховній Раді помічником народного депутата і помічником депутата обласної ради. Триатлет. IRONMAN. Зараз працює в команді Sapik Team, займається SMM та розвитком команди.

Тетяна Петлюк, 36 років. Мама 3-річного сина. Професійна спортсменка. Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, віце-чемпіонка світу 2008, віце-чемпіонка Європи 2007, учасниця XXVIII -XXIX Олімпійських Ігор. Спортивний психолог. Тренер бігових клубів LiveLove і Kuzinteam.

Ірина Біленька, 39 років. Мама 2 синів. У недавньому минулому проектний менеджер в компанії ІСД. Зараз працює керівником боулінг-клубу “Блокбастер”. 3 роки тому захопилася марафонами і ось вже добралась до триатлону. IRONMAN.

Коли: 24 січня, 19:00 - 22:00.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: до 23.01. - 250 грн., в день події - 300 грн (гарячі напої та солодощі включено у вартість)

Придбати квиток можна лише онлайн за посиланням. Кількість місць обмежена!

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram: 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus