Події

21 червня, 19:00 Семінар

Кримінальне переслідування ІТ компаній і не лише їх за спеціальні техзасоби. Причини, ризики та способи захисту.

Останнім часом СБУ проводила обшуки у відомих компаніях (Dragon Capital, YouConrol, Lacky Labs), що працюють у сфері інформаційних технологій та інвестицій. Причина - нібито незаконне використання забороненого програмного забезпечення, за яке карає стаття 359 Кримінального кодексу України. До цієї теми була прикута увага суспільства та ЗМІ, опубліковано чимало статей і коментарів правників та експертів сфери ІТ.

Однак, про кримінальне переслідування за вказаною статтею та способи захисту від нього поки що не сказано найважливішого.  

Про нове розуміння причин, ризиків та способів захисту від кримінального  переслідування за незаконне поводження з техзасобами негласної (прихованої) фіксації інформації розкажуть партнери адвокатського об’єднання “Ореховський та Коломієць” на семінарі у Часописі:

Микола Ореховський - керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Ореховський та Коломієць";

Віталій Коломієць - партнер Адвокатського об'єднання "Ореховський та Коломієць".

Семінар, перш за все, розрахований на компанії, що працюють у сфері інформаційних технологій, охорони та корпоративної безпеки, приватних детективів, СЕО та зрештою усіх, до кого можуть мати претензії правоохоронці.   

Дата: 21.06

Час: 19:00 - 21:00

Місце: Креативний простір Часопис (вул. Л. Толстого, 3), м. Льва Толстого

Вартість участі: 120  грн (умови Простору включено)

Придбати квиток необхідно заздалегідь за посиланням.

comments powered by Disqus