Події

24 січня, 19:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Вибір старшої школи: як сформувати стратегію освіти вашої дитини?

Одна з головних проблем батьків – питання вибору школи. Часто батьки вирішують його декілька разів – молодша школа окремо, середня та старша – окремо, вже із спеціалізацією. І кожного разу ціна вибору – цікавість дитини до навчання загалом, до предметів окремо, і згодом – до пізнання, до інтелектуальної праці, до певної професії.

Припустимо, після молодшої школи дитина зберегла природну допитливість та має певні здібності до математики і техніки. Очевидна задача батьків - вибрати «гарну» школу з природничим ухилом. І осі тут криється пастка. Що таке «гарна школа»? «Гарна» для кого – дитини, батьків чи сусідів? Державна, приватна чи альтернативна без жорстких рамок? У кожного своя відповідь на ці питання. Тим більше вони різні у батьків, вчителів та шкільної адміністрації.

Запрошуємо вас 24 січня до Chasopys Eduspace відверто поговорити з відомими викладачами, провідними спеціалістами природничого профілю про те, які питання повинні поставити собі батьки при виборі старшої школи, і які відповіді можуть дати існуючі шкільні системи:

  • Шкільні знання – чи актуальні сьогодні?

  • Що потрібно дитині – прикладні навички або «чиста наука»?

  • Мотиви навчання – чому діти не хочуть вчитися?

  • Дистанційне навчання – чи можна замінити школу?

  • Репетиторство – чи можна обійтися без нього?

  • Перевантаження – чи можливо багато вчити і не втомлюватись?

Спікери:

Дмитро Басов, провідний вчитель математики ліцею №145, майстер-вчитель науково-дослідницької школи Basis, засновник творчої лабораторії «5 наук»;

Юрій Білецький, вчитель математики та фізики, засновник науково-дослідницької школи Basis, наукової майстерні ScienceGen.

Коли: 24 січня, 19:00.

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх, код дверей 240

Вартість: 100 грн

Зареєструватися та придбати квитки можна за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus