Події

12 грудня, 19:00 Зустрічі

Цикл «Мистецтво від А до Я» з Анною Владимирською. Тамара Лемпицька

Жан Кокто писав про неї: «Мистецтво і вищий світ вона любить в рівній мірі. Що ви завжди побачите в її роботах? Світло Караваджо, форми Фернана Леже і губну помаду Шанель ».

Тамара Де Лемпіцька стала живим втіленням стилю арт-деко, символом свого часу. Вона була єдиною художницею, яка зробила собі ім'я сама. Вона полювала за насолодами і страждала від маніакальної депресії. Тоді Лемпіцька створила собі погану репутацію. Сучасники вважали її зарозумілою і розпусної, художники - посередністю, яка намагалася зображати з себе знаменитість, а в Голівуді її зневажливо називали «баронесою з пензлем» і «дивної слов'янкою».

Вона володіла всіма рисами жіночого ідеалу 20-х - краса, вишукана елегантність і художній талант поєднувалися в ній з вольовим характером і прагненням досягти нескорені вершини.

Анна Владимирська: Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології. У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Коли: 12 грудня, 19:00.

Де: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3).

Вартість: 120 грн. (умови Простору включені).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Підписуйтесь на дайджест наших подій у Telegram:https://t.me/chasopys - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Вже записалися: 16
comments powered by Disqus