Події

23 травня, 19:00 Лекції

Курс Анни Владимирської «Психологія мистецтва». «Музеї Ватикану»

Музеї Ватикану - це великий і неймовірний музейний комплекс з однією з найбагатших колекцій витворів мистецтва на планеті. Інтер'єри палаців, де зберігаються твори мистецтва, самі по собі є шедеврами мистецтва. Музеї Ватикану були засновані в 18 столітті під патронатом Папи Клемента XIV (1769-1774) і Пія VI (1775-1799). Вони стали першими, хто відкрив чудові скарби для широкої публіки, просуваючи культуру в маси.

23 травня ми поговоримо про найяскравіші твори мистецтва, які зосереджені в цій скарбниці: від античності до геніїв 20 століття.

Анна Владимирська: Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт- терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології. У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Час: 19:00

Місце: креативний простір "Часопис", вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 150 грн (умови простору включені)

Вже записалися: 14
comments powered by Disqus