Події

13 грудня, 19:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Лекція із Райаном Уеллсом (UK): Як побудувати «розумний бізнес» і культуру безперервного вдосконалення для підвищення прибутковості та ефективності

Британський керівник девелоперських компаній Райан Уеллс черпає натхнення з золотої ери британського велоспорту та їх феноменального успіху на Олімпіаді, щоб розповісти про силу безперервного вдосконалення, японський рух Кайдзен і концепції Бережливого Бізнесу безперервного вдосконалення (Lean).

 Сучасний успішний підприємець часто страждає від браку часу і структури, оскільки всі робочі дні та завдання стають довшими і більшими, ніж час і людські ресурси, які доступні в його бізнесі. Особливо якщо Ви на правильному шляху, і Ваш бізнес стрімко росте.

Раян розповість, як можна досягти вагомого зростання продуктивності і прибутку без збільшення витрат і з максимально швидким впровадженням 

Він продемонструє, як працює філософія «2 секунд», наведе практичні приклади і поділиться методами, які надихнуть вас і вашу команду на створення більш ефективного бізнесу і успіх.

Будемо говорити про важливість розвитку побудови систем в малих і середніх бізнесах.

Що Ви отримаєте:

  • Дізнайтеся, як ми всі можемо отримати користь з культури безперервного вдосконалення.

  • Як позбутися від "8 Відходів", з якими стикаються і великі підприємства, і фрілансери, і про те, як їх усувати.

  • Як підвищити прибутковість? - Райан поділиться практичними прикладами, як переосмислення того, як ви ведете бізнес, може значно підвищити задоволеність клієнтів, ефективність і прибутковість.

  • Безкоштовні ресурси / інструменти. Райан поділиться порадами, як почати створення власних бізнес-систем за допомогою безкоштовного програмного забезпечення.

  • Перевірені бізнес-системи.

  • Практичні приклади того, як бізнес-системи в малому бізнесі можуть сприяти великим змінам

* Орієнтований для всіх типів сучасного бізнесу

Після івенту Ви зможете чітко спланувати, як будувати роботу, щоб ефективніше використовувати і час і ресурси, щоб розвивати бізнес

Коли: 13 грудня, 19:00.

Де: Chasopys EduSpace, (вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх, код дверей 240).

Вартість: 20.11 - 26.11. - 200 грн.

З 26.11. - 250 грн.

Зареєструватися та придбати квитки можна за посиланням

Підписуйтесь на дайджест наших подій у Telegram: https://t.me/chasopys - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus