Події

08 грудня, 19:30 Лекції

Нова автоматизація: як за допомогою розсилки замінити менеджера з продажів

Інколи вистачає одного листа, щоб придбати. Інколи переконає серія корисних відео. Інколи не хочеться піднімати слухавку, щоб не почути нав’язливу пропозицію придбати. Саме тому автоматизація дозволяє спілкуватися з кожним індивідуально і без ручної роботи. Лекція для тих, хто бажає оптімізувати продажі, реорагнізувати відділ продажів або просто цікавиться інноваціями у бізнесі.

8 грудня Марина Рижко, євангеліст email-маркетингу, email-маркетолог UniSender, розповість про наступне:

• як за допомогою розсилки замінити менеджера з продажів:

• як побудувати стратегію для нових підписників: точкова welcome-серія листів;

• як працювати з клієнтами: стратегії для повторних продажів; реалізація серії розсилок в новій автоматизації UniSender.

Cпікер: Марина Рижко – email-маркетолог UniSender. Викладає в Школі email-маркетингу UniSender, в Нетології та в Digital Marketing Institute. Улюблені теми: інтеграції з сервісами та аналітика розсилок. Спікер на конференціях: Digital Masters, WebPromoExperts, Internet Marketing for Business, NooMa Conference, E-Congress, REX 2017. Веде практичні вебінари з amoCRM, PROM.UA, Nethouse, Etutorium, Bitrix24.

Коли: 08 грудня 2017 року.

Час: 19:30 - 21:00

Місце: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 200 грн до 7 грудня, у день події - 250 грн. (напої та солодощі входять у вартість).

Придбати квитки та зареєструватися можна за посиланням.

Підписуйтесь на дайджест наших подій у Telegram: https://t.me/chasopys - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus