Події

04 грудня, 19:00 , Chasopys Eduspace Зустрічі

Ryan Wells, founder of Dynamite (UK): Business Models for Collaborating with UK/EU Companies/Customers

4 грудня у Chasopys EduSpace Райан Уеллс (Ryan Wells) розповість з практичної сторони про ринок Великобританії у 2017 році, а також як IT компанії, веб-дизайнери, девелопери можуть реалізувати нові проекти у Великобританії.

У ході зустрічі ви дізнаєтеся:

  • як подолати проблеми, з якими зіштовхуються українські компанії в роботі з британськими компаніями і замовниками;

  • найпоширеніші помилки, які допускають українці, працюючи з британцями;

  • про різні  моделі співпраці, які успішно працюють у Великобританії.

Презентація включає такі питання:

  • Які можливості є на ринку Великобританії? Дізнайтеся про тенденції і можливості креативного і digital ринку у Великобританії. Що користується попитом, а що ні. Де знайти можливості у 2018 році.

  • Як вести бізнес з британськими замовниками / партнерами? Дізнайтесь про мову і культуру британського бізнесу, щоб краще представити свою цінність і діловий досвід.

  • Де знайти можливості? Почуйте поради, які допоможуть вам знайти клієнтів і можливості займатися бізнесом, використовуючи безкоштовні ресурси і британську державну підтримку. 

  • 8 помилок, які допускають українські компанії, працюючи на британський ринок. Дізнайтеся про прості помилки, які здійснюють багато закордонних компаній у співпраці з британськими компаніями, які шкодять довірі і через які губляться замовлення і цілі бізнеси.

  • Як подолати заперечення британських компаній? Відкрийте для себе найпоширеніші причини, через які британські компанії не працюють з Україною, і як подолати ці проблеми, щоб досягнути успіху.

  • Хто ваші конкуренти? Визначте свою конкурентну перевагу і дізнайтеся, як представити свій бізнес англійській аудиторії з вигідного боку, щоб перемогти конкурентів і забезпечити собі нові замовлення і проекти.

  • Бізнес-моделі, які працюють. Відкрийте для себе креативні способи співпраці з британськими компаніями, які зменшують ризик і зміцнюють довіру.

Про спікера:

Райан Уеллс - має 20-річний досвід в міжнародному Web/онлайн бізнесі. Починав з Олімпійських ігор в Сіднеї в 2000 році, де відповідав за онлайн стратегію австралійської олімпійської команди - веб-дизайн, веб-девелопмент, контент і все цифрове забезпечення. На його рахунку досвід в Grey Group (www.grey.com), що входить в рекламну групу WPP, на посаді першого віце-президента з розробки глобальних бізнес-додатків (Desktop & Mobile Apps). Потім 3,5 року - директор міжнародної девелоперської компанії Digital Works, включаючи таких клієнтів як NATO, Rolls Royce, всесвітньо відомий музей V&A Museum і London Eye.

Зараз Райан працює над проектами компанії Dynamite (www.usedynamite.com), яку він заснував і яка орієнтована на продукти і послуги доступного веб-маркетингу і девелопменту за фіксованими ставками. З останніх проектів: автоматизація та розкрутка в соц.мережах для програмного забезпечення Scan2CAD, брендинг для Selerant - компанія працює над екодослідженнями і їх впровадженням в Австралії, США, Італії, Китаї у їх регіональних представництвах в цих країнах.

Мова проведення події - англійська + послідовний переклад на російську.

Коли: 4.12., 19:00 - 20:30.

Де: Chasopys EduSpace (вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх, код дверей 240).

Вартість: early bird - 300 грн (до 23.11), з 24.11 - 350 грн (гарячі напої та солодощі входять у вартість)

Зареєструватися та придбати квиток можна за посиланням.

comments powered by Disqus