Події

24 листопада, 10:00 Консультації

121: Швидка Експертна Допомога. Індивідуальні консультації з юридичних питань з Axon Partners

24 листопада з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію з представниками юридичної компанії Axon Partners.

Час від часу Axon Partners роблять вигляд, що працюють в “Часописі”. Роблять вигляд, бо насправді ми там відповідаємо на юридичні питання «біля кавоварки». В основному, це питання щодо запуску технологічного бізнесу, його фінансування, продажу, питань інтелектуальної власності і податків. Але чому б і не відповісти на якесь інше не пов’язане із цим питання, якщо питання цікаве?

Наша експертиза:

Правова підтримка ІТ-компаній та стартапів

Криптовалюти та електронні гроші

Захист прав інтелектуальної власності

Електронна комерція

Венчурне інвестування

Структурування бізнесу із залученням іноземних юрисдикцій

Укладення договорів

Про компанію:

«Axon Partners» – це юридична компанія, що сповідує просту філософію: творчість – основа інновацій. Сфера нашої компетенції – на мeжі технологій та творчості. Ми консультуємо у сфері хай-тек, інтелектуальної власності, венчурного інвестування, електронних та крипто валют, електронної комерції, медіа права. Наші клієнти – це компанії-технократи, великі і маленькі ІТ компанії та технологічні стартапи, онлайн магазини та сервіси, музиканти та продюсери, продакшн-студії та режисери, дизайнери, фотографи та інші представники креативного класу.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Вартість: за умовами Простору (45 грн/год).

Вже записалися: 0
comments powered by Disqus