Події

20 листопада, 19:00 Лекції

BRAINY: Органи чуття: інструменти та творці свідомості

 

Кожної секунди ми відчуваємо, що відбувається навколо нас. Інтуїтивно зрозумілі нам відчуття ми отримуємо за допомогою органів зору, слуху, смаку, нюху, дотику. Ці органи – це маленькі електростанції, які перетворюють енергію світла, механічних коливань, хімічних реакцій на електричні імпульси, зрозумілі мозку. Але що б ми знали про світ, якби мали інші органі чуття?

20 листопада науковий співробітник Інституту фізіології ім. А.А. Богомольця НАН України, науковий редактор порталу «Моя наука», кандидат біологічних наук Олексій Болдирєв розповість про наступне:

  • Хто вивернув навиворіт наше око?

  • Чому смаків 5, а запахів – тисячі?

  • Як бачить світ муха?

  • Чи болять ноги у восьминога?

  • Як надурити органи чуття?

  • Коли і чому людина нічого не відчуває?

А також про оптичні волокна нашого тіла, центральне диспетчерське реле мозку, приховані малюнки на квітах, молекулярні термометри та інші цікаві речі ми поговоримо на лекції.

В рамках Brainy – лекторію з нейронаук, організованого креативним простором “Часопис” – провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою розповідатимуть та пояснюватимуть, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини - мозок.

Початок: о 19:00.

Місце: Креативний простір “Часопис”.

Вартість:

- early bird registration до 12.11 - 120 грн (умови Простору включені).

- З 13.11 - 150 грн.

Для студентів - 80 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати "готівкою" та придбайте квиток на місці після пред'явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Зареєструватись можна за посиланням

comments powered by Disqus