Події

13 жовтня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з франчайзингу, управління та розвитку мереж з консультантом Олександром Лук’яновим, керуючим партнером компанії Franchising Full Cycle

13 жовтня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Лук’янова.

Олександр Лук’янов - консультант з франчайзингу, управління і розвитку мереж, керуючий партнер компанії FFC.

У 2005 році, в ролі директора з розвитку, розробив і запустив свою першу франчайзингову мережу з 28 офісів. Протягом останніх 10 років керував  розвитком франчайзингового бізнесу в сегменті В2В і В2С декількох компаній на території Росії та України: Мегаполіс, Куда Угодно, Соната, Велика Кишеня. У його практиці присутній досвід запуску проектів з нульового циклу, з їх подальшим розгортанням в розвинену мережу.

Про компанію

Franchising Full Cycle(FFC) – заснована консультантами, котрі з 2005 року успішно створювали, розвивали і керували національними та міжнародними франчайзинговими проектами на території України та СНД. Професійне становлення відбувалось всередині і разом із розвитком українського франчайзингу. Основа наших послуг – практика, досвід, глибоке розуміння бізнесу, відповідальність за результат.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Участь за умовами Простору (1 година = 45 грн; чай, кава, солодощі включено)

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 1
comments powered by Disqus