Події

21 березня, 19:00 Лекції

Анна Владимирська. «Обмани мене! Або як виник психологічний портрет в образотворчому мистецтві»

Європейське мистецтво завжди було антропоцентричним: воно нерозривно пов'язане із зображенням людини. Всі існуючі в образотворчому мистецтві портрети можна розділити на три абсолютно різні групи: портрет як маска, портрет як характер, портрет як духовна сутність. Коли виникають перші спроби створити психологічний портрет? За часів Веласкеса, Рембрандта, Тиціана, Франса Хальса? А може психологічний портрет починається з Джоконди Леонардо да Вінчі? На прикладі однієї тільки цієї картини можна розповісти всю історію портрета, починаючи від Єгипту і до майбутнього століття.

Коли ми говоримо про портрет, як про «дзеркало душі», що в ньому найбільше цікавить художника? Цікавить його зовнішня сторона, костюм, оточення або те, що взагалі за межами матерії?

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Вартість: 150 грн.

Вже записалися: 17
comments powered by Disqus