Події

23 березня, 19:00 Семінар

FreshBiz. Ігровий бізнес-семінар для розвитку і тренування ініціативного мислення

Запрошуємо 23 березня до креативного простору Часопис на FreshBiz - ігровий бізнес-семінар для розвитку і тренування ініціативного мислення, який проведе  ізраїльський бізнес-консультант Наташа Мазор.

FreshBiz заснований на настільній бізнес грі, яка імітує багате ділове середовище, стимулює учасників до перегляду їх упереджень у діловій та фінансової активності і розвиває багатовимірне підприємницьке мислення.

Учасники бізнес-гри матимуть можливість попрактикуватися в ініціативному мисленні, створенні різних форм співпраці та подоланні страху допустити помилку.

Головний принцип гри FreshBiz - відкриття та використання багатьох можливостей і варіантів. Оригінальна настільна бізнес гра FreshBIz, розроблена Роненом Гафні (Ізраїль) в 2004 році і успішно проводиться в Швейцарії, Італії, Південній Америці, Мексиці та інших країнах.

Гра дає можливість:

1.Навчитися оцінювати нові можливості у використанні тих ресурсів, якими Ви вже володієте, а також навчитеся оцінювати ресурси партнерів / опонентів;

2. Навчитися свідомо обирати необхідну стратегію ведення переговорів, засновану на оцінці поведінки інших сторін;

3. Проаналізувати своє ставлення до грошей, партнерів, конкурентів;

А також:

· Сформувати навички короткострокового і довгострокового партнерства;

· Відпрацювати навички досягнення домовленостей і впливу на співрозмовника;

· Усвідомити, як резерви і можливості перетворюються у фінанси.

Бізнес тренер:

Наташа Мазор консультує підприємців і власників МБ в області маркетингу. Автор і ведуча семінарів з маркетингу та networking в Ізраїлі і за кордоном. Організатор нетворкінг-груп, які об'єднують російськомовних власників малого бізнесу в Ізраїлі.

Захід організовано за підтримки  Посольства Держави Ізраїль в Україні та MASHAV - агенції з розвитку міжнародного співробітніцтва при МЗС Держави Ізраїль.

Місце: Часопис, вул. Льва Толстого, 3

Дата: 23 березня

Час: 19:00 - 22:00

Вартість: 90 грн (гарячі напої та солодощі включені)

Попередня реєстрація або придбання квитка обов'язкові, кількість місць обмежена.

Придбати квиток або зареєструватися можна за посиланням

comments powered by Disqus