Події

27 травня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Дмитром Сусловим, директором українського і білоруського офісів «1С-Бітрікс»

27 травня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Дмитра Суслова, директора українського і білоруського офісів «1С-Бітрікс».

Експертиза Дмитра Суслова:

-          Побудова партнерських відносин

-          Створення партнерської мережі

-          Організація заходів

-          Електронна комерція

-          Просування продуктів на міжнародний ринок

-          В2В продажі

-          Корпоративні комунікації

-          Управління проектами

-          Організація віддаленої роботи: самодисципліна, правила, технології.

Про експерта

Дмитро Суслов з серпня 2011-го року очолює український офіс компанії «1С-Бітрікс» в м.Києві, співробітники якого займаються просуванням продуктів компанії на українському ринку і розвитком партнерської мережі. З вересня 2013-го керує білоруським офісом компанії. Регулярно представляє компанію на українських і міжнародних форумах, конференціях і семінарах з інтернет-технологій, маркетингу, корпоративних комунікацій і електронної комерції.

Про компанію

Компанія «1С-Бітрікс» - розробник систем управління сайтами і корпоративними порталами. Розробник хмарного сервісу «Бітрікс24». Загальна кількість проектів, створених на платформі «1С-Бітрікс», перевищує 1500 000. «1С-Бітрікс» є технологічним партнером понад 12 000 веб-студій і веб-інтеграторів, серед яких понад 900 українських компаній.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 0
comments powered by Disqus