Події

29 березня, 19:00 Лекції

Фінанси для нефінансових менеджерів. Про що варто знати нефінансовим менеджерам для прийняття ефективних рішень у процесі перемовин з покупцями / клієнтами

В період економічної нестабільності та зростання ризику неплатоспроможності суб ‘єктів господарювання в Україні загалом робота менеджерів з продажу з клієнтами (з питань надання знижок, визначення термінів оплати, умов відвантаження, тощо) та контроль за дебіторською заборгованістю набувають особливо великого значення для кожної компанії.

29 березня ми запрошуємо Вас відвідати лекцію, присвячену фінансовим питанням для нефінансових менеджерів. Перемовини з клієнтами – важливий аспект господарської діяльності, проте їх успіх визначається зокрема і через вплив досягнутих домовленостей на фінансову звітність компанії та її фінансовий стан у подальшому.

Ми просимо Вас уважно ознайомитися з програмою лекції та рекомендаціями щодо участі, які наведені нижче.

Програма лекції:

1.Врахування собівартості товарів та методів її розрахунку в процесі погодження з покупцями ціни реалізації, знижок та умов відвантаження.

2.Контроль за дебіторською заборгованістю: розрахунок «віку» дебіторської заборгованості, поняття простроченої та сумнівної дебіторської заборгованості, створення резерву під сумнівну дебіторську заборгованість.

3.Аналіз прибутковості окремих контрагентів/проектів/договорів: на що важливо звернути увагу, загальний підхід та принципи виконання.

4.Регулярні відвантаження/реалізація за умови відстрочки платежу: ризики при роботі з новими контрагентами.

5.Політика прийняття нових покупців: базові процедури перевірки нових покупців.

6.Важливість комунікації між менеджерами з продажу та фінансовими аналітиками компанії.

7.Додаткові питання: врахування у звітності можливості повернення товарів покупцями (залежно від політики компанії), відвантаження під реалізацію, оборотний капітал, заморожений під дебіторською заборгованістю.

Для кого буде корисно:

- для менеджерів з продажу підприємств усіх форм власності,

- для фахівців-початківців з фінансового аналізу, фінансового планування, фінансового контролінгу та фінансової звітності,

- для підприємців, власників мікро, малого та середнього бізнесу, які прагнуть вдосконалити внутрішні контролі за дебіторською заборгованістю,

- для інших нефінансових менеджерів.

Експерт: Інета Масальська, керівник напряму фінансового аналізу та звітності компанії ФІНКОР ПЛЮС. Загальний досвід роботи за напрямом – понад 9 років, 5 років у BigFour.

Вартість: 200 грн (умови Простору включені).

Попередньо необхідно придбати квиток онлайн за посиланням тут.

Увага, кількість місць обмежена!

Де: Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська 30, поверх 3.

Коли:  29 березня, 19:00 - 21:00.

Для уточнення деталей щодо придбання квитків та статусу вашого замовлення телефонуйте, будь ласка, Наталії Пащині за номером: 093 624 07 39 або пишіть на ел. пошту natashapashchyna@gmail.com.

comments powered by Disqus