Події

18 грудня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з SEO-фахівцем Андрієм Сусем

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від SEO-фахівця Андрія Суса.

Андрій Сус - спеціаліст з пошукового просування, контекстної реклами, партнерських мереж, веб-аналітики, юзабіліті. 10+ років досвіду роботи в інтернет-маркетингу.

Спеціалізація: SEO просування, проект-менеджер. Переважно комплексна робота з великими інтернет-проектами від планування інтернет-проекту і курування його розробки, до побудови продажів і комплексного залучення трафіку з мережі.

Основний досвід роботи з проектами таких напрямків: e-commerce, classifieds.

Проекти Андрія:

  1. Холдинг Авізо (aviso.ua, fn.ua). Керівник відділу інтернет-маркетингу. Реалізація стратегії переходу паперового видання в мережу Інтернет. Участь у розробці інтернет-проектів холдингу, редизайн. Залучення інтернет трафіку - переважно SEO просування.

  2. Будівельний портал Буд-Інформ. Власник проекту. Весь комплекс робіт від ідеї до побудови продажів. Проект був лідером напрямку Будівництво в Україні і проданий медіахолдингу 059.

  3. Портал подобової оренди Доба. Найманий директор компанії. Комплекс робіт з організації життєдіяльності проекту. Основна робота: стратегія по залученню трафіку і побудови продажів. Як підсумок - двократне зростання рентабельності проекту, двократне зростання органічного трафіку, налагодження роботи з партнерською мережею.

  4. Фінансовий лідогенератор Церто. Власник проекту. Побудова мережі лендінгів, SEO просування, контекстний трафік, побудова технічної інфраструктури прескорінгу і автоматичної передачі кредитних заявок в банк. Як підсумок - 7 найбільших українських банків були клієнтами Церто. Проект генерував і передавав банкам до 200 кредитних заявок на добу.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 4
comments powered by Disqus