Події

18 грудня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Юрієм Малішенком, консультантом з Agile Project Management

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від консультанта з Agile Project Management Юрія Малішенка.

Дізнайтесь, як, використовуючи ідеї та принципи agile та lean, розробники програмних продуктів та аутсорсери значно скорочують час виходу на ринок, підвищують рівень якості продуктів і задіяність команд у процес роботи.

Отримайте консультацію з питань адаптивного планування на різних рівнях, прозорості та передбачуваності розробки, збалансованості організаційноїструктури і ролей та масштабування agile до розмірів всієї компанії від досвідченого консультанта, тренера та візуального фасилітатора - Юрія Малішенка.

Реалізовані проекти:

  • SEB. Аудит ефективності та реалізація програми впровадження agile та lean для прискорення розподіленої розробки (Данія-Малайзія).

  • Jabra. Аудит ефективності та реалізація програми впровадження agile та lean для прискорення розподіленої розробки (Данія-Україна).

  • Thomson Reuters. Аудит ефективності та розробка програми змін для поліпшення продуктивності команд.

  • DragonPlay. Аудит ефективності та реалізація програми впровадження agile та lean для прискорення розподіленої розробки (Ізраїль-Україна).

  • B2BSoft. Аудит ефективності та розробка програми змін для поліпшення продуктивності розподілених команд (США-Україна).

  • Insurecom (Applied). Супроводження програми змін для прискорення розробки в розподілених командах у якості тренера та коуча для української частини (Англія-Україна).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 1
comments powered by Disqus