Події

18 грудня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з бізнес-девелопменту з Ігорем Стефураком, бізнес-акселератор GrowthUP

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Ігора Стефурака.

Ігор Стефурак - менеджер по роботі з потоком проектів бізнес-акселератора GrowthUP, відповідає за первинний відбір та аналіз проектів. Керує проектом Startup Crash Test і програмою роботи із студентами ВНЗ України. Проводить індивідуальні консультації з бізнес-девелопменту для молодих стартапів. Розвиває проект для волонтерів Helpteam for Events. Розвиває власний проект Workcelerator.

В рамках консультацій ви можете звернутись до Ігоря Стефурака з питань:

  • побудови та розвитку бізнесу,

  • отримання перших користувачів,

  • перевірки основних гіпотез,

  • пошуку інвестицій.

Про GrowthUP

Акселератор GrowthUP – перший український бізнес-акселератор, що сфокусувався на роботі з технологічними стартапами. Команда GrowthUP працює в галузі з 2005 року, опираючись на досвід, отриманий в процесі реалізації кількох десятків успішних проектів. Працює з проектами з найбільш ранніх стадій. Основний фокус програми акселерації – допомога стартапам в побудові та розвитку бізнесу, залученні перших користувачiв та перевірці основних гіпотез.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 9
comments powered by Disqus