Події

18 грудня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з SMM з Вікторією Харахаш, директором Kiwi agency

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Вікторії Харахаш.


Вікторія Харахаш - експерт з інтернет-маркетингу з 5+ річним досвідом, директор агенції інтернет-маркетингу “Kiwi agency”, викладач у школі Internet Культура та академії інтернет-маркетингу WebPromo. Виступає як доповідач на спеціалізованих конференціях, форумах, читає лекції. Періодично організовує майстер-класи з SMM.


Основними послугами агенції інтернет-маркетингу “Kiwi agency” є розробка комунікаційної онлайн стратегії, SMM (Social Media Marketing), контентний супровід сайтів та консалтинг (тренінги та навчання персоналу просуванню в соціальних мережах).


“Kiwi agency” є експертом у просуванні в соціальних мережах (SMM).

Деякі з проектів агенції: професійна косметика Christina; професійна косметика для волосся Matrix; професійна косметика Graftobian HD Make-up (США); цукрова епіляція Alexandria Professional (США); проект Beauty Industry; проект українского письменника дитячих казок SuperKidsTips; розважально-оздоровчий комплекс Золотая форель (Львівська область).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут 

Вже записалися: 6
comments powered by Disqus