Події

18 грудня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з консультантом з франчайзингу та управління й розвитку мереж Олександром Лук’яновим

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Лук’янова.

Олександр Лук’янов - консультант з франчайзингу, управління і розвитку мереж, керуючий партнер компанії FFC.

У 2005 році, в ролі директора з розвитку, розробив і запустив свою першу франчайзингову мережу з 28 офісів. Протягом останніх 10 років керував  розвитком франчайзингового бізнесу в сегменті В2В і В2С декількох компаній на території Росії та України: Мегаполіс, Куда Угодно, Соната, Велика Кишеня. У його практиці присутній досвід запуску проектів з нульового циклу, з їх подальшим розгортанням в розвинену мережу.

Про компанію

Franchising Full Cycle (FFC) - компанія, що надає повний спектр послуг у сфері франчайзингу від розробки франшизи до франчайзингового брокеріджу. Компанія FFC заснована практикуючими експертами, які мають успішний досвід створення та управління національними та міжнародними франчайзинговими проектами.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 0
comments powered by Disqus