Події

18 грудня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Євгеном Шевченком, експертом з інтернет-маркетингу, засновником UaMaster

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від засновника UaMaster Євгена Шевченка.

Євген Шевченко має 16+ років досвіду в маркетингу, викладач курсу «Інтернет-реклама» у Київському національному торгівельно-економічному університеті, Міжнародної Академії Маркетингу, Міжнародного Інституту Менеджменту (МІМ Київ), ІКРи (Інтерактивні Комунікації в Рекламі), BeFirst Marketing School, WebPromoExperts та ін. Сертифікований фахівець з інтернет-реклами (компаніями Бігун, Яндекс) і веб-аналітики (Google Analytics Individual Qualified). Член комітету iForum - найбільшого заходу в Україні, присвяченого онлайн-бізнесу (5000-7000 відвідувачів щорічно), де відповідає за потік «Реклама і просування» - найбільшу маркетингову сцену країни - 1000 слухачів.

Ключова експертиза Євгена: комплексний інтернет-маркетинг.

Похідні:

- Digital-стратегія

- Банерна та відео реклама

- Пошукова реклама (контекст + SEO)

- Емейл-маркетинг

- Реклама в соціальних мережах

- Веб-аналітика.

Про компанію

Агентство UaMaster працює з 2004 року і спеціалізується на комплексному інтернет-маркетингу. Входить до ТОП-10 інтернет-агентств України за оборотами. №1 в рейтингу задоволеності клієнтів в категорії «Digital та інтернет-агентства».

За 11 років команда UaMaster провела більше 5000 рекламних кампаній для 700+ клієнтів. Брали участь у проектах 15 з 100 найбільших компаній України (Метінвест, Сільпо, Приватбанк і т.д.), а також представництв міжнародних компаній (Coca-Cola, Microsoft, Epson, Яндекс та ін.).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 4
comments powered by Disqus