Події

18 грудня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації із засновником Karabas.com Максимом Плахтієм

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Максима Плахтія.

Максим Плахтій – серійний підприємець, засновник національного білетного сервісу KARABAS.COM, власник та CEO IT-компанії «FrontManager», радник ректора КПІ з питань розвитку наукового парку «КПІ», кандидат економічних наук.

Експертиза Максима Плахтія:

·        проджект-менеджмент

·        впровадження CRM-систем

·        управління бізнесом

Максим має 15 років досвіду у бізнесі, в першу чергу у сфері інформаційних технологій та e-commerce. Розробник та власник білетної системи FrontManager – загальної платформи управління продажем квитків. На даний час система FrontManager працює в Україні, Німеччині, Росії та об’єднує  більш 200 організаторів культурних заходів, білетних операторів та закладів культури, а KARABAS.COM є найбільшим білетним сервісом України. Є експертом, аналітиком та керівником проектів в галузі налагодження управління великими інфраструктурними проектами та впровадження новітніх інформаційних технологій; ідеолог та лідер реформування квиткового господарства в Україні.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 5
comments powered by Disqus