Події

18 грудня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Юрієм Ніколаєвим, директором з продажів Allbiz

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Юрія Ніколаєва, директора з продажів міжнародного центру інтернет-торгівлі Allbiz.

У квітні 2015 Юрій Ніколаєв був призначений керівником дирекції продажів. У його обов’язки входить реалізація стратегії продажів у всіх станах присутності Allbiz (90 країн и 13 офісів).

З квітня 2013 року Юрій очолював відділ продажів реклами Allbiz. Юрій працює в компанії з 2012 року, та раніше відповідав за продажі реклами на ринках Казахстану, Білорусі, Молдови, Польщі, Румунії, Болгарії та інших країн.

До Allbiz Юрій реалізував рекламні проекти у видавничій індустрії, з 2004 по 2008 рік працював в компанії ITC Publishing, де був керівником кількох міжнародних проектів.

Експертиза Юрія Ніколаєва:

  • Медійна реклама – оптимізація запуску і оцінка ефективності рекламних кампаній

  • Лідогенерація

  • Електронна комерція

  • Онлайн-маркетинг

  • Ремаркетинг

  • Реклама для B2B сегменту бізнесу

Про компанію

Allbiz (www.all.biz) – міжнародний центр інтернет-торгівлі, на якому мільйони замовників та продавців укладають найвигідніші угоди, незалежно від того, в якій країні знаходяться та якою мовою говорять. Allbiz володіє 15-річним досвідом на ринку просування в сегменті B2B. На ресурсі представлені більше 1,4 млн компаній з 90 країн і 102 ринки товарів та послуг. Щомісяця кількість відвідувачів досягає 20 млн,  за даними Google Analytics, а кількість замовлень, оформлених через систему Allbiz, перевищує 10 тисяч на день.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 7
comments powered by Disqus