Події

15 липня, 19:00 , Бібліотека Майстер-класи

Кар’єрний злет: поради та секрети від топ-менеджерів міжнародного проекту Allbiz

Як побудувати кар’єру в продажах с з нуля до топ-менеджера міжнародної компанії? Як здійснити кар’єрний прорив за декілька років у великій корпорації чи малому бізнесі? Які якості розвивати в собі, щоб знайти найкращу роботу?

15 липня 2015 року о 19-00 топ-менеджери міжнародного центру інтернет-торгівлі Allbiz  поділяться власним досвідом кар’єрного зростання та практичними стратегіями збільшення власного капіталу. 

На зустрічі мова піде про:

  1. Стратегію власного розвитку та план кар’єрного зростання. Особливу увагу буде приділено побудові кар’єри у продажах
  2. Приклади з практики: за три роки від студента до керівника.
  3. Як знайти своє призначення і сферу професійної реалізації.
  4. Як правильно скласти резюме, подати себе на співбесіді та швидко знайти ідеальну позицію.
  5. Практичні поради: як не втратити зароблені кошти. І не тільки зберегти їх від інфляціїї і непередбачуваних  змін на фінансовому ринку, а примножити прибуток. 

Участь безкоштовна!

Кількість місць обмежена, необхідна реєстрація.

Про спікерів:

Юрій Ніколаєв, керівник департаменту з продажів та реклами Allbiz

З квітня 2013 року Юрій Ніколаєв очолює відділ продажів реклами Allbiz. Юрій працює в компанії з 2012 року, та раніше відповідав за продажі реклами на ринках Казахстану, Білорусі, Молдови, Польщі, Румунії, Болгарії та інших країн. До Allbiz Юрій реалізував рекламні проекти у видавничій індустрії, з 2004 по 2008 рік працював в компанії ITC Publishing, де був керівником кількох міжнародних проектів.

 Ірина Клініцька, директор з персоналу Allbiz

З вересня 2013 року приєдналася до Allbiz на посаду Директора департаменту з управління персоналом. Побудувала з нуля HR департамент, створила Центр навчання та розвитку співробітників та запустила Програму наставництва. Раніше працювала в Luxoft та International Telecommunication Company, де керувала проектами з навчання, розвитку та набору персоналу.  

Автор тренінгів з повного циклу продаж, ключових компетенцій та програм коучінгу для керівників. Провела більш ніж 750 тренінгів та майстер-класів.

 Про Allbiz

Allbiz (www.all.biz) – міжнародний центр інтернет-торгівлі, на якому мільйони замовників та продавців укладають найвигідніші угоди, не залежно від того, в якій країні знаходяться та якою мовою говорять. На ресурсі представлені більше 1,4 млн компаній з 90 країн і 102 ринки товарів та послуг. Щомісяця кількість відвідувачів досягає 22 млн, а кількість замовлень, оформлених через систему Allbiz, перевищує 10 тисяч на день. Ресурс доступний на 26 мовах, офіси знаходяться в 19 країнах. 

comments powered by Disqus