Фотогалерея

09 липня 2014 Відкрита дискусія зі експертом США Стівеном Пайфером на тему: “Перспективи відродження ядерного потенціалу в Україні ?

Сьогодні Пайфер є найбільш цитованим експертом у Західних ЗМІ щодо ситуації в Україні. Багато в чому, експерт відображає позицію Білого Дому та робить власні прогнози, надає оцінки щодо конфлікту.  

27 червня 2014 Mars One. Проект колонізації Марса.

Mars One - супер-амбітний проект, створений голландцем Баcом Лансдорпом. Проект передбачає безповоротну експедицію на Марс, з наступним створенням колонії на його поверхні і трансляцією всього, що відбувається по телебаченню. 

17 червня 2014 Міні-конференція "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти"

У ході міні-конференції "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти" виступили засновники та керівники ключових контент-ресурсів українського інтернету.

09 червня 2014 Зустріч з Михайлом Саакашвілі та Кахою Бендукідзе

9 червня 2014 ініціатива "Професійний Уряд", яка об'єднує українських випускників закордонних університетів, готових допомагати новому уряду, провела зустріч з Михайлом Саакашвілі і Кахою Бендукідзе у «Часописі».

19 травня 2014 Зустріч з Сергієм Петренком, Яндекс.Україна

Сергій Петренко очолює український підрозділ компанії «Яндекс» з 2005 року, з 2006 року - на посаді генерального директора Яндекс.України.

23 квітня 2014 Відкрита зустріч з Олегом Скрипкою

Зустріч з  автором та ідеологом фестивалю “Країна мрій”, музикантом, лідером гурту “ВВ”, громадським діячем Олегом Скрипкою.

18 червня 2013 Антон Білецький: "Побудова креативного бізнесу"

Антон Білецький - особа незаурядна. Його ідеї завжди знаходять яскраве і успішне втілення.

13 червня 2013 Insiders. Тарас Тарасов: “Ігрова індустрія. Тренди та прогнози"

Відкрита зустріч з Тарасом Тарасовим, піонером розвітку ігор у Східній Европі, засновником, CEO  JoyRocks та Sociality Rocks!, візіонером Game Industry Consulting

14 травня 2013 Insiders: Іван Малкович

Чому я видаю дитячі вірші, роблю переклади, переспіви? Щоб звучала українська мова! Щоб колись хтось пожартував, процитувавши рядок із дитячої книги, а інший впізнав: «Так, це з мого дитинства,з моєї найкращої книжки! Я хочу жити на цій землі і не поїду з неї, якщо доведеться. Тому що щось у моєму дитинстві було гарне».

21 березня 2013 5 тем для розмови з Павлом Гудімовим і відкриття мистецької сцени One Wall/Одна Стіна

В межах проекту відбулася зустріч з куратором, дизайнером та музикантом Павлом Гудімовим, приурочена до відкриття проекту Мистецька сцена "Часопису" One Wall/Одна Стіна.

1 2 >